Deze website gebruikt cookies. OK Info
Terug | Vorige | Volgende

Mercedes Thompson 1 - Onder de maan

(0/5)
Mercedes Thompson 1 - Onder de maan
Auteur Patricia Briggs
ISBN9789026138119
Uitgeverij
Nieuwprijs € 0
Gewicht 0 gram
Afmetingen 0 x 0 x 0 cm

Ruilen

Nieuw en tweedehands

Bol.com local_shipping

Beschrijving

'New York Time'-bestsellerauteur Patricia Briggs schreef met 'Onder de maan' het eerste deel in de Mercy Thompson-serie, die onder het nieuwe label URBAN verschijnt. Voor de liefhebbers van 'Buffy The Vampire Slayer', 'Charmed', 'True Blood', 'Once Upon A Time' en de boeken en serie 'Twilight'.

Mercy Thompson wil gewoon een normaal leven leiden, met haar eigen garagebedrijf, haar kat en haar vrienden om haar heen. Maar als je zelf de vorm van een coyote kunt aannemen, je buurman een weerwolf is, en je onder je vrienden ook vampieren en fae kunt rekenen, is 'normaal' soms ver te zoeken.
Dus als een van haar vrienden bedreigd wordt door een groep schimmige figuren die uit lijken te zijn op geweld, steekt Mercy daar een stokje voor - maar de situatie blijkt een stuk explosiever dan ze had gedacht...

'Een fantastisch boek met veel plotwendingen. Ik voelde mee met haar sterke personages en keek meteen uit naar het volgende deel.' Kim Harrison, auteur van de 'Heksen'-serie

'Ik ben dol op deze serie!' Charlaine Harris, auteur van de 'True Blood'-serie

Recensies van gebruikers

Meer van deze auteur